Fotoalbum ślubny

Album i fotoalbum ślubny

 

Ślub to wyjątkowa okazja. Foto album ślubny również powinien być wyjątkowy, elegancki i atrakcyjny. Bardzo często po wielu latach zostaje jedyną pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie aby z okazji ślubu zaprojektować samemu a następnie zamówić tani fotoalbum. Większość osób jednak uważa, że fotoalbum ślubny powinien:

 

 • wyglądać bardzo atrakcyjnie
 • być wykonany ze skóry, ewentualnie eko-skóry
 • zawierać tylko wyselekcjonowane najładniejsze zdjęcia
 • kartki powinny być zdecydowanie grubsze niż w fotoksiążkach
 • zostać zaprojektowany przez specjalistów

 

Zapraszamy na inną naszą stronę czym się różni fotoalbum od fotoksiążki

 

Foto albumy ślubne - dostępne wzory

 

Ceny oferowanych fotoalbumów dostępne są na innej naszej stronie  ⇒ zobacz: fotoalbum ślubna

 

Wzór fotoalbumu Foto

 

fotoalbum ślubnyCała okładka fotoalbumu pokryta jest dużym zdjęciem panoramicznym. Można na nim umieścić kilka jedną lub kilka wybranych fotografii (przód i tył). Można również umieścić tekst. Fotografie (wielkość, położenie) i tekst (czcionka, wielkość) trzeba zaprojektować.

Okładka pokrywana jest matowym lub błyszczącym laminatem (do wyboru), który zabezpiecza ją przed uszkodzeniem.

Okładka Foto najczęściej wybierana jest dla fotoalbumów z wyjazdów zagranicznych, na roczek dziecka lub z uroczystości firmowych.

 

Wzór fotoalbumu T03

album ślubnyKlasyczna i bardzo często wybierana okładka fotoalbumów. Brzegi fotoalbumu obszyte są jak na załączonym zdjęciu. W przypadku tej okładki zazwyczaj zamawiany jest napis grawerowany laserwo. Przy zestawie fotoalbumów wybierany jest spersonalizowany stempel.

 

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T27

album slubnyPionowe zdjęcie połączone z eleganckim materiałem takim jak skóra lub eko-skóra. Czasami problemem jest wybranie wybranie odpowiedniego zdjęcia na okładkę - musi ono mieć wąski pionowy kadr. Z lewej strony zdjęcia można laserwo wygrawerować napis lub wytłoczyć go stemplem.

 

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T41

fotoalbum ślubny cenaDuże kwadratowe zdjęcie wmonowane w okładkę. Na okładce pod zdjęciem można wygrawerować laserwo napis (imiona i data).

 

 

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T42

foto album ślubnyKwadratowe zdjęcie umieszczeno z prawej strony jak na obrazku obok. W dowolnym miejscu pozostałaje części okładki można wygrawerować napis lub wytłoczyć go stemplem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T45

album slubnyW środkowej części okładki elegancko prezentująca się aluminiowa listwa w srebrnym kolorze na której umieszczane są zdjęcia, napis zgodnie z własną wizją. Wzór tej okładki świetnie się prezentuje dla ciemnych kolorów skóry lub eko-skóry np.czarny, granatowy, czerwony, ciemnozielony.

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T46

ślubny albumW środkowej części skórzanej okładki bardzo fajnie wyglądająca aluminiowa listwa w srebrnym kolorze pod którą umieszczone są dwa lub trzy zdjęcia w zależności od formatu

Szeroka oferta wysokiej jakości skór w różnych kolorach

 

 

 

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T108

ślubny fotoalbumW środkowej części skórzanej okładki bardzo fajnie wyglądająca aluminiowa listwa w srebrnym kolorze pod którą umieszczone są dwa lub trzy zdjęcia w zależności od formatu

Szeroka oferta wysokiej jakości skór w różnych kolorach

 

 

 

 

 

Wzór fotoalbumu T119

fotoalbumy ślubneW środkowej części skórzanej okładki bardzo fajnie wyglądająca aluminiowa listwa w srebrnym kolorze pod którą umieszczone są dwa lub trzy zdjęcia w zależności od formatu

Szeroka oferta wysokiej jakości skór w różnych kolorach

 

 

 

 

 

Fotoalbumy ślubne dostępne są w wielu formatach

30 cm x 30 cm kwadrat

35 cm x 35 cm kwadrat

25 cm x 25 cm kwadrat

30 cm x 22 cm pionowy

28 cm x 35 cm poziomy

 

W naszej ocenie najlepiej wyglądają fotoalbumy kwadratowe. W takich fotoalbumach jest znacznie więcej ciekawych opcji rozmieszczenia zdjęć na rozkładówce (dwie strony widoczne po otwarciu). Zwiększa to atrakcyjność fotoalbumu. Fotoalbum kwadratowy również wygodniej się ogląda niż fotoalbum poziomy, który po otwarciu jest dość długi i narażony na naprężenia niekorzystne dla jego trwałości.

 

Dodatkowe opcje w zakresie oferowanych fotoalbumów

 

 • Zestawy fotoalbumów - 1 duży (dla pary młodej) i 2 mniejsze (dla rodziców) według tego samego projektu
   
 • Zdjęcia w fotoalbumie mogą mieć powierzchnię półmatową (głądką), błyszczącą lub jedwabistą (bardzo drobna i delikatna półmatowa siateczka)
   
 • Wewnętrzna część okładki może mieć kolor biały, ecru lub czarny
   
 • Na okładce można zrobić stempel z imionami (np. Jola i Paweł).
   

Fajnie wyglądają zdjęcia w ramce na ścianie. Jeszcze fajniej ramki drewniane do zdjęć ułożone we własnej kompozycji.