Zachowaj swoje wspomnienia

Prezent dla nauczyciela – co wybrać?

Co roku uczniowie kończący naukę w szkole zastanawiają się, jak wybrać prezent dla nauczyciela. Niejednokrotnie jest to przykrym obowiązkiem, ponieważ brak pomysłów nie ułatwia zadania. Uczniowie często nie wiedzą, co kupić, co sprawi nauczycielowi największą przyjemność, a równocześnie muszą brać pod uwagę, by koszt takiego upominku nie był zbyt wysoki.

 

dobry prezent dla nauczyciela

Sprawdzone rozwiązania

Warto zorientować się, czym dany nauczyciel się interesuje i na tej podstawie stworzyć listę przedmiotów, które mogłyby mu się spodobać. Niestety to w pełni nie załatwia sprawy, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy nauczyciel takiej rzeczy już nie posiada.

Można również skorzystać z uniwersalnych prezentów, takich jak np. eleganckie pióro lub ekskluzywny długopis, książka z dziedziny zainteresowań nauczyciela, kartka czy kubek z dedykacją. Czasem wystarczą również kwiaty i słodycze. 

Jak widać, takie proste rozwiązania mogą załatwić sprawę. Jednak co w przypadku, gdy chcemy podarować nauczycielowi coś naprawdę od serca. Coś, co sprawi mu przyjemność i pozwoli zapamiętać uczniów na dłużej.

Najlepsze wspomnienia w najpiękniejszej formie

Najpiękniejsze prezenty to takie, które wymagają choćby odrobiny pracy własnej, mają osobisty rys i wartość sentymentalną. Takie podarunki mogą zatrzymać czas i dać możliwość powrotu do wspomnień. Jednym z takich rozwiązań jest fotoksiążka – album pełen wspomnień i fotografii ze wspólnych szkolnych lat.

fotoksiążka dla nauczyciela w prezencie
na każdej stronie może być zdjęcie innego ucznia i indywidualne życzenia od niego

Fotoksiążka idealnym prezentem – zalety

Fotoksiążka to idealny pomysł na prezent prezent dla nauczyciela na pożegnanie.

Przede wszystkim jest to rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju. Sami możecie wybrać i przygotować zdjęcia, które znajdą się w fotoksiążce. Ma ona także osobisty charakter, bo to właśnie Wy i Wasze szkolne przygody będą znajdować się na fotografiach. Nauczyciel obdarowany takim prezentem nigdy nie zapomni wspólnie spędzonych chwil. 

Jest to również rozwiązanie proste w przygotowaniu. Zgranej klasie, która przez wszystkie szkolne lata gromadziła zdjęcia, przygotowanie fotografii nie przysporzy większych problemów. 

Ponadto jest to rozwiązanie niedrogie, a jego prawdziwa wartość tkwi w rzeczach bezcennych, czyli wspomnieniach. Z pewnością każdy nauczyciel doceni taki prezent i możecie się spodziewać nawet błysku wzruszenia w jego oczach po otrzymaniu pięknie przygotowanego albumu pełnego waszych wspólnych zdjęć i pamiątek.

fotoksiążka to doskonały prezent dla naauczyciela

Dodaj komentarz

Close Menu